• КУ «Центр надання СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ»
  • Соціальна робота

Допомога для кожного. Де у Арцизькій громаді отримати безкоштовну психологічну консультацію?

Ви відчуваєте емоційну напругу та нестабільність? Ваші звичні методи вирішення проблем не працюють?

Зверніться за безкоштовною психологічною допомогою до КУ «Центр надання соціальних послуг» Арцизької міської ради.

Психологи Центру допоможуть вам розібратись з проблемами, які виникають у стосунках чи в роботі, а також з тривогою, яка виникає внаслідок війни.
Зазвичай до фахівців звертаються дорослі люди, які переживають за ситуацію, яка склалася. Мають тривожні чи депресивні стани, хвилюються через погіршення стосунків з близькими . Дуже часто можуть звертатися підлітки, і спеціалісти Центру мають кваліфікацію для роботи з ними.

Для фахівців ЦНСП важливо дбати про психічне здоров’я суспільства, особливо в часи серйозних соціальних потрясінь.

Станом на 15.04.2023 року за допомогою психолога вже звернулися понад 300 мешканців громади, проте багато громадян мають достатньо мало знань про способи турботи про себе, відновлення після стресу, ситуацій, коли потрібна допомога інших спеціалістів.

Якщо відчуваєте що вам потрібна допомога психолога, зверніться до КУ «ЦНСП»: м.Арциз, вул.Соборна,46 (2 поверх) тел. 0484562092.

psy free optimized