Экстренный сход жителей улицы Октябрьская

10 марта в Арцизе по инициативе жителей ул. Октябрьская собрались горожане с этой улицы и других близлежащих (с Вокзальной, Европейской, 28 июня, Фоменко, Пушкина, Суворова, Преображенской) на сход, чтобы экстренно обсудить сложившуюся ситуацию по поводу движения большегрузного транспорта на их улицах.

Продовжити

Центральная площадь: с вниманием к женщинам города и для хорошего настроения

В Арцизе, уже второй год, по инициативе городского совета и при активном участии городской коммунальной службы по благоустройству, при поддержке неравнодушных горожан и некоторых депутатов центральная площадь снова удивляла и радовала жителей Арциза.

Продовжити

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЖИТЛОВИК” інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з вивозу і перевезенню побутових відходів

Діючий тариф на вивіз ТПВ у розмірі за 1м3 61,90 грн. з ПДВ був затверджений рішенням виконавчого комітету Арцизької міської ради №477 від 03.01.2017 року.

Тариф на перевезення великогабаритних ПВ був затверджений виконавчим комітетом Арцизької міської ради №477 від 03.01.2017 року у розмірі 273,22 грн. за 1 м3. з ПДВ.

У зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати на 2018 р., а також підвищенням ціни на паливо, електроенергію, матеріали, запасні частини для транспортних засобів.

КП “Житловик” розрахував планові економічно-обгрунтованні калькуляції по збиранню, перевезенню твердих та великогабаритних побутових відходів.

Продовжити

Оголошення про проведення конкурсу

Арцизька міська рада оголошує конкурс з відбору суб'єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення звіту з експертної грошової оцінки землі та з відбору суб’єкта оціночної діяльності для здійснення рецензування експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1933 га, розташованої за адресою вул. Привокзальна, 14 "а" в м. Арциз Одеської області.

Продовжити