Інформаційні листи Управління Держенергонагляду в Одеській області стосовно підготовки обєктів к опалювальному сезону

Адресна матеріальна допомога з оплати пільгового проїзду

З метою отримання адресної матеріальної допомоги з оплати пільгового проїзду окремих категорій громадян на підставі Рішення Арцизької міської ради від 11.06.2020 р. № 1925-VII громадянам, які підпадають під дію наведеного рішення та бажають отримати вказану допомогу, необхідно звернутися до Арцизької міської ради з заявою.

До заяви додаються наступні документи:

1. Копії документів, що підтверджують право на пільги ( з пред’явленням оригіналів документів.
  2. Копія паспорта.
  3. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів.
  4. Копія довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (для внутрішньо переміщених осіб).
  5. Довідка про особовий рахунок, відкритий в банку.
  6. Копія про свідоцтво про народження дитини ( для дітей віком від шести років з багатодітних сімей та дітей з інвалідністю віком від шести років).
  7. Копія документа про призначення опіки (піклування) над дитиною ( у разі встановлення опіки ( піклування) над дитиною)

Згода на обробку персональних даних (бланк заповнюється при подачі документів) .

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб'єкта оціночної діяльності

Арцизька міська рада оголошує про проведення конкурсу

з відбору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучено до складання звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності площею 0,0171 га, за кадастровим номером № 5120410100:03:002:0456 за адресою: вул. 28 червня, 228 а, м, Арциз, Одеської обл.

Бажаючим прийняти участь у конкурсі необхідно надати такі документи:

- заяву на участь у конкурсі;

- копії установчих документів претендента (для юридичних осіб);

- копію паспорта (для фізичних осіб);

- копію ліцензії (сертифікату) на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначння, завіреного нотаріально або органом, що її видав;

- конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт з оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті)

- копії кваліфікаційних свідоцтв оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки

Конкурсна пропозиція конкурента подається в окремому запечатаному конверті з надписом «На конкурс»

Конверт подається разом з описом його змісту та інформацією про претендента.

Заяви на участь у конкурсі реєструються за адресою: вул. червня, 95 а, м. Арциз, Одеська обл.

Документи приймаються до 17.07.2020 року.

Телофон для довідок 31063