Перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку

На виконання вимог ст. 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР з 01.01.2019 р. до 28.02.2019 р. проводиться перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються облікові дані кожного громадянина, який потребує поліпшення житлових умов.

Продовжити

Святкування Дня Святого Миколая

Арцизька міська рада запрошує всіх бажаючих прийняти участь у святкуванні Дня Святого Миколая, яке відбудеться 19.12.2018 року в спортивно-оздоровчому центрі "Б-клуБ". Початок о 15:00 годині.

З Днем місцевого самоврядування!

Дорогі колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята, яке відображає важливу роль інституту місцевого самоврядування, розвиток демократії та громадянського суспільства.

Продовжити