КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЖИТЛОВИК” інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифу на послуги з перевезення рідких побутових відходів

Діючий тариф на вивіз РПВ у розмірі за 1м3 59,38 грн. з ПДВ був затверджений рішенням виконавчого комітету Арцизької міської ради №22 від 27.02.2017 року.

У зв'язку з підвищенням   мінімальної заробітної плати на 2019 рік,   підвищенням ціни на паливо, електроенергію, матеріали, запасні частини для транспортних засобів.

КП “Житловик” розрахував планову економічно-обґрунтовану калькуляцію по перевезенню рідких побутових відходів.

Продовжити

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО “ЖИТЛОВИК” інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги з вивозу і перевезенню побутових відходів

Діючий тариф на вивіз ТПВ у розмірі за 1м3 73,90 грн. з ПДВ був затверджений рішенням виконавчого комітету Арцизької міської ради №220 від 22.03.2018 року.

Тариф на перевезення великогабаритних ПВ був затверджений виконавчим комітетом Арцизької міської ради №220 від 22.03.2018 року у розмірі 347,83 грн. за 1 м3 з ПДВ.

У зв'язку з підвищенням мінімальної заробітної плати на 2019 р., а також підвищенням ціни на паливо, електроенергію, матеріали, запасні частини для транспортних засобів.

КП “Житловик” розрахував планові економічно-обгрунтовані калькуляції по збиранню, перевезенню твердих та великогабаритних побутових відходів.

Продовжити

Комунальне підприємство "Водоканал" інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги центрального водопостачання та водовідведення

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства "Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг з обгрунтуванням її неохідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад", КП «Водоканал» інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість):

Праздничная дискотека в День Святого Валентина

Уважаемые жители г. Арциза! Арцизский городской совет приглашает Вас на праздничную дискотеку, посвященную Дню Святого Валентина, которая состоится 14 февраля 2019 года в 18:00 ч. на Центральной площади города.

Оголошення

Ухвалою Одеського окружного адміністративного суду від 22.01.2019 року відкрито провадження по справі №420/250/19 за позовом Арцизької районної державної адміністрації до Арцизького міського голови Міхова В.М. та Арцизької міської ради, у якому Арцизька РДА просить визнати протиправною бездіяльність та скасувати рішення Арцизької міської ради:

Оголошення про проведення конкурсу

з вибору суб’єкта оціночної діяльності, який буде залучено до складання звіту з експертної грошової оцінки комунального майна та здійснення рецензування експертної грошової оцінки комунального майна

УВАГА! КОНКУРС

Виконком Арцизької міської ради оголошує конкурс на право здійснення перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху у прямому та зворотному напрямках.