• На головну
  • Новини
  • «Про встановлення тарифів централізованого водопостачання та водовідведення міста Арциз»

«Про встановлення тарифів централізованого водопостачання та водовідведення міста Арциз»

12 лютого 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Арцизької міської ради, де було прийнято рішення «Про встановлення тарифів централізованого водопостачання та водовідведення міста Арциз»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, публікуємо посилання на рішення «Про встановлення тарифів централізованого водопостачання та водовідведення міста Арциз» та аналіз його регуляторного впливу.
Проект спрямований на визначення розрахунків економічно – обґрунтованих витрат на послуги з водопостачання та водовідведення, що надаються підприємством споживачам, для погодження тарифів виконавчим комітетом міської ради.
Проект рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Арцизької міської ради у розділі «Регуляторна діяльність» – «Оприлюднення регуляторних актів» за посиланням http://www.arciz-rada.gov.ua/regulyatorna-diyalnist/oprilyudnennya-regulyatornikh-aktiv

Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою впродовж 1 місяця з дня оприлюднення даного повідомлення за адресою: 68400, м.Арциз, вул. Соборна, 46, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (04845) 3-10-63.