12 лютого 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Арцизької міської ради, де було прийнято рішення «Про встановлення тарифів централізованого водопостачання та водовідведення міста Арциз»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, публікуємо посилання на рішення «Про встановлення тарифів централізованого водопостачання та водовідведення міста Арциз» та аналіз його регуляторного впливу.
Проект спрямований на визначення розрахунків економічно – обґрунтованих витрат на послуги з водопостачання та водовідведення, що надаються підприємством споживачам, для погодження тарифів виконавчим комітетом міської ради.

Зауваження та пропозиції прийматимуться електронною та звичайною поштою впродовж 1 місяця з дня оприлюднення даного повідомлення за адресою: 68400, м.Арциз, вул. Соборна, 46, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. (04845) 3-10-63.