Можливості змінити життя

1

В рамках співпраці Арцизької районної філії Одеського обласного центру зайнятості та Арцизького районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області 2 березня 2021 року був проведений профконсультаційний прийом для суб’єкта пробації Олега Б. Захід організовано на виконання плану індивідуальної роботи із суб’єктом пробації, оскільки згідно з проведеною оцінкою ризиків вчинення кримінального правопорушення, фактор «матеріальне становище» виявився для нього криміногенною потребою. Після закінчення 9 класів неповнолітній не вступав до навчання в ПНЗ і навчатися не планує, аргументуючи свої дії тимчасовими підробітками.
Під час прийому провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Римма Українець надала інформацію про соціальні послуги державної служби зайнятості, ознайомила з актуальними вакансіями в регіоні, презентувала Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. А також в ході бесіди з суб’єктом пробації було наголошено на важливості легального працевлаштування, адже використання найманої праці без оформлення трудових відносин несе за собою відповідальність та суттєво впливає на майбутнє будь-якого працівника.
Сподіваємось, що отримана інформація допоможе молодий людині повернутися до соціального способу життя, але все значною мірою залежить від його власного бажання.