Відбувся виїзний прийом громадян в с. Кам’янське та с.Холмське

21

З метою сприяння вирішенню питань, з якими громадяни звертаються до органів місцевого самоврядування за місцем проживання, керівництвом Арцизької міської ради, відповідно до графіку, здійснюються регулярні виїзні прийоми.
Так, 2 лютого відбувся виїзний прийом громадян у селах Кам’янське та Холмське. Звернення переважно стосувалися земельних, соціальних та питань благоустрою сіл.
Зокрема, житель села Холмське звернувся з пропозицією вирішити питання про надання права на безоплатну рибалку на місцевому ставку, який перебуває в оренді у підприємця. Мешканець села пропонує встановити декілька днів на місяць для безкоштовної риболовлі.
Інші місцеві мешканці скаржились на керівництво ХПП «Аліяга»: керівництво підприємства відмовляється виконувати договірні вимоги щодо зберігання зерна.
Селян також хвилює питання благоустрою сіл. Вони звернулись із проханням встановити на деяких ділянках автомобільної дороги штучні дорожні нерівності «лежачі поліцейські») для організації безпечного пішохідного руху.
Загалом у ході виїзного прийому керівництвом Арцизької міськради було надано вичерпні відповіді на більшість поставлених запитань. По інших дано відповідні доручення старості старостинського округу та керівникам відповідних структурних підрозділів Арцизької міської ради.

22