Сергій Парпуланський провів виїзний прийом громадян у с. Прямобалка та Нова Іванівка

4 березня голова Арцизької міської ради провів виїзний прийом громадян з особистих питань у селах Прямобалка та Нова Іванівка Арцизької громади.
Мешканці с. Нова Іванівка звернулись до голови громади з питаннями соціальної спрямованості: щодо отримання компенсації пільгового проїзду в громадському транспорті, організації виплати субсидій і оформлення сертифікатів на земельні ділянки.

2
У Прямобалці було порушено питання щодо благоустрою села, вирішення проблеми великої кількості бродячих собак, а також незадовільного стану спортивного залу, де проводяться тренування секції дзюдо.
У ході виїзного прийому голови Арцизької міської ради було надано вичерпні відповіді на більшість поставлених запитань, а по деяким - дано відповідні доручення старості старостинського округу та керівникам відповідних структурних підрозділів Арцизької міської ради.

3

4