В Арцизькій міській раді відбулася апаратна нарада

В середу, 7 квітня 2021 року, під керівництвом голови Арцизької міської ради Сергія Парпуланського відбулася апаратна нарада за участю всіх заступників голови міськради, секретаря, керівників структурних підрозділів, старост та керівників комунальних підприємств м. Арциза.

Засідання було розпочато з доповіді директора КП «Центр надання соціальних послуг» Олександра Степаненка про стан справ щодо виплати адресної матеріальної допомоги з оплати пільгового проїзду окремих категорій громадян автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування.

Генеральний директор комунального некомерційного підприємства "Арцизька центральна опорна лікарня" Челак Зіновій Іванович проінформував про статистику захворювання короновірусної інфекції та необхідність проведення вакцинації населення від COVID-19 на території громади.

Про проведення робіт з благоустрою населених пунктів Арцизької громади доповів директор КП «Комфорт-16» Роман Тодоров.
Директор КП «Водоканал» Федір Желясков повідомив про стан каналізаційних колодязів в Арцизі-2 та прозвітував про виконанні роботи із заміни люків та ремонту колодязів.

Під час апаратної наради Сергій Парпуланський представив нового начальника відділу житлово-комунального господарства Арцизької міської ради Горяйнова Віталія Миколайовича.
За результатами апаратної наради головою Арцизької міської ради було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів, а також звернуто їх увагу на обов’язковість виконання повноважень, покладених на них відповідно до чинного законодавства.

photo 2021 04 07 16 18 27

photo 2021 04 07 16 18 30