В Арцизькій громаді продовжуються роботи з ремонту каналізаційних колодязів.

Станом на сьогодні, КП «Водоканал» капітально відремонтовано 22 каналізаційних колодязів.

Арцизьке комунальне підприємство «Водоканал» продовжує  роботи з ремонту каналізаційних колодязів. На сьогоднішній день вже повністю замінено та приведено до належного стану 22  каналізаційних колодязя.
Роботи проводяться за дорученням голови Арцизької міської ради Сергія Парпуланського після проведеної ревізії стану каналізаційних колодязів в м. Арциз.
Кошти на проведення робіт виділено з міського бюджету депутатами Арцизької міської ради під час чергової сессії , 19 березня.
Відмітимо, після проведеної ревізії ,в січні місяці поточного року , було виявлено, що близько 50 колодязів потребують термінового капітального ремонту.

изображение viber 2021 04 07 18 30 57

изображение viber 2021 04 07 18 30 55