Результати обласного етапу Кубку України серед юнаків та юніорів «Джура» з пішохідного туризму.

До відділу освіти, молоді та спорту надійшли результати обласного етапу Кубку України серед юнаків та юніорів «Джура» з пішохідного туризму.
У зв’язку з карантинними обмеженнями обласний етап Кубку України серед юнаків та юніорів з пішохідного туризму проводився в онлайн режимі.
Команда Арцизького закладу загальної середньої освіти №5 виконувала нормативи з дисципліни «Рятівні роботи». Результати виконання вказаних нормативів за умовами конкурсу зафіксовано на відео та було відправлено до обласної конкурсної комісії.
За підсумками всіх виконаних нормативів команда Арцизької школи №5 посіла третє місце.
Щиро вітаємо учасників команди Арцизької громади з гарним результатом!

Зазначимо, «Джура» — Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра. Вона є формою позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів.

іав