Марафон «Наша незалежність»

До 30-річчя незалежності України Міністерством розвитку громад та територій України ініційовано проведення Всеукраїнського культурно-освітнього марафону «Наша незалежність».

Мета марафону – поширення фактів та матеріалів, які стали знаковими для становлення суверенної України.

Всеукраїнський освітньо-культурний марафон «Наша незалежність» полягає у зборі та оприлюдненні історичних матеріалів (фото, відео, документи, інформація з газет, історії очевидців тощо), що є знаковими для становлення української незалежності та визначними у певному регіоні України.

За результатами марафону буде визначено ряд найкращих публікацій та забезпечено їх відзначення на одному із заходів, які будуть проведені в рамках святкування 30-ї річниці незалежності України.

Арцизька міська рада закликає жителів громади долучатися до марафону, публікуючи відповідну інформацію на офіційних вебсайтах та сторінках у соціальних мережах під єдиними хештегами #Наша_незалежність та #Марафон_30.

5d40576cdf6f95423c2c7455283b8a74