Арцизький ЦДЮТ зайняв перше місце на обласній виставці "Щедрість рідної землі"

11- 12 жовтня в Одесі, в обласному гуманітарному центрі позашкільної освіти та виховання, відбулася традиційна щорічна обласна виставка «Щедрість рідної землі», в якій взяли участь вихованці Арцизького Центру дитячої та юнацької творчості.
Даний захід є своєрідним звітом закладів освіти області в організації еколого-натуралістичної роботи за минулий навчальний рік.

Експозиція закладів Арцизької міської громади, оформлена Центром дитячої та юнацької творчості, відображала два основних напрями.

Перший розділ - «Наші досягнення», в якому було відображено перемоги учнів шкіл громади в різних пізнавальних конкурсах, акціях, операціях.
Другий розділ - практична природоохоронна діяльність, представляв роботи шкіл над власними екологічними проєктами.

Також в експозиції виставки було представлено звіти шкіл у вигляді презентацій про участь у природоохоронних акціях.

За підсумками обласної виставки Арцизький ЦДЮТ посів почесне перше місце.

45320875 424459872535096 5607063129864190154 n