Для заступників директорів закладів освіти Арцизької міської ради проведено консультативно-методичну нараду

13 січня 2022року працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників Арцизької міської ради провели консультативно-методичну нараду із заступниками директорів закладів освіти з навчально-виховної роботи.
На нараді розглядались актуальні питання.
Зокрема, про зміни в організації освітнього процесу для учнів з особливими освітніми потребами з 01.01.2022 року, про мету та напрями застосування професійного стандарту на професію «вчитель закладу загальної середньої освіти».
Учасники наради також обговорили питання підвищення кваліфікації, атестації педпрацівників у 2022 році. Був наданий алгоритм дій при формуванні підтвердження на замовлення свідоцтв про початкову та загальну середню освіту. Підведені підсумки районних мовознавчих конкурсів та олімпіад, звернено увагу на зміни до Положення про олімпіади.
Презентація «Освітні тренди 2022 року» ознайомила присутніх із актуальними онлайн-інструментами в роботі педагогів і визвала підтримку серед колег.
У роботі наради взяли участь головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Прасковія Леонтьєва та директор Інклюзивно-ресурсного Центру Тетяна Парпуланська.
З усіх обговорених питань учасникам наради були надані рекомендації.

изображение viber 2022 01 14 11 10 41 297

изображение viber 2022 01 14 11 07 08 426