В Арцизі стерилізують 100 безпритульних собак

Арцизьке комунальне підприємство "Благоустрій" на початку цього тижня підписало договір з харківською громадською організацією "Зооконтроль" на проведення стерилізації 100 безпритульних собак.

В рамках проєкту фахівці харківської організації мають до 21 листопада поточного року щепити проти сказу і провести біостерилізацію 100 чотирилапих собак. У вартість послуг також входить вилов безпритульних тварин, їх транспортування, проведення ветеринарної обробки, щодобовий огляд, післяопераційне утримання, забезпечення кормами, водою.

Після проведення операції тварин будуть повертати на місце вилову. Кожного хвостатого пацієнта ветеринар чипуватиме спеціальним ідентифікатором – мікрочипом, а також зареєструє в електронній базі виконавця. Ця база в подальшому допоможе арцизським комунальникам чітко ідентифіковувати тварин, проводити облік популяції та контролювати щорічну дату повторної вакцинації тварин від сказу.

Нагадаємо, 18 лютого на сесії Арцизької міської ради депутатами було затверджено програму з регулювання чисельності безпритульних тварин в громаді.

Головна мета цієї програми та введеної стерилізації – зменшення чисельності бродячих кішок та собак.
Програмою передбачено відлов, стерилізацію та подальше повернення тварини у місця вилову для вільного безпритульного проживання у міському середовищі.

Для реалізації Програми з місцевого бюджету виділено 300 тис. грн.

28012019222943371