У Арцизькій громаді з’явиться ще одна місцева пожежна охорона

Під час 31-ї чергової сесії Арцизької міськради депутати підтримали рішення щодо створення місцевої пожежної охорони у Кам’янському старостинському окрузі.

Це вже другий підрозділ МПО, що відсьогодні функціонуватиме на території громади і гарантуватиме безпеку у чотирьох населених пунктах: с. Холмське, с. Виноградівка, с. Надеждівка, с. Кам’янське та на ділянці траси Одеса-Рені.
До складу новоствореної місцевої пожежної охорони увійдуть діючі працівники КП «Комфорт-16». Вони пройдуть обов’язкове профільне навчання та спеціальну підготовку, після чого будуть нести службу цілодобово зі змінним графіком.

Основними завданнями МПО є забезпечення пожежної безпеки, запобігання виникненню пожеж та випадків загибелі і травмування людей на них, гасіння пожеж, рятування людей, а також надання допомоги під час ліквідації наслідків інших надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, що в с. Задунаївка Арцизької громади вже функціонує команда місцевої пожежної охорони, до складу якої входять чотири добровольці.

o 1e1hcvvjj50upb91tsqt0k1hek2a