У Арцизькій міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 29 березня, у Арцизькій міській раді відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Згідно порядку денному, члени комісії розглянули наступні питання:
· Про доцільність/недоцільність повернення дітей батькам
· Про доцільність позбавлення батьківських прав фізичних осіб відносно їх дитини
· Про постановку на облік дітей як таких, що опинились в складних життєвих обставинах.
· Про вчинення навмисних самоушкоджень дітьми та насилля відносно дітей за 1 квартал 2023 року на території Арцизької ТГ.
· Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дитини, яка опинилась у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.
photo 2023 03 29 15 30 04