В Арцизькій громаді оголошено ЗБІР гуманітарної допомоги мешканцям Херсонщини, що постраждали від дій російських окупантів!

Звертаємось до всіх небайдужих громадян, представників бізнесу з проханням підтримати збір та надати допомогу у вигляді:
• продуктів харчування довготривалого зберігання (консерви, печиво, галети, крекери, сгущене молоко, шоколад, батончики, розчина кава, чай, цукор, вода бутильована, супи швидкого приготування, одноразовий посуд),
• медикаментів,
• засобів особистої гігієни.

➡️ Пункти збору допомоги:
Волонтерський центр при Арцизькій міській раді – м. Арциз, на розі вул.. Соборна та Свободи.

➡️Пункти збору допомоги у старостинських округах - у старостаті.

‼️Збір гуманітарної допомоги триватиме до 12 червня включно.
photo 2023 06 08 17 11 05