Комунальне підприємство "Водоканал" інформує споживачів про намір здійснити зміну тарифів на послуги центрального водопостачання та водовідведення

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства "Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг з обгрунтуванням її неохідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад", КП «Водоканал» інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість):

Тарифи на центральне водопостачання:

- для населення – 14-05 грн. за 1 куб. м.

- для бюджетних організацій – 19-27 грн. за 1 куб. м.

- для інших користувачів - 28-47 грн. за 1 куб. м.

Тарифи на центральне водовідведення:

- для населення – 10-77 грн. за 1 куб. м.

- для бюджетних організацій - 18-71 грн. за 1 куб. м.

- для інших користувачів – 30-90 грн. за 1 куб. м.

Обґрунтування причин зміни тарифу.

Діючі на сьогодні тарифи (для всіх категорій споживачів) затверджені рішенням Арцизької міської ради № 252 від 04.06.2018 року:

Водопостачання:

- для населення -10-43 грн. за 1 куб. м.

- для бюджетних організацій -14-50 грн. за 1 куб. м.

- для інших користувачів - 20-33 грн. за 1 куб. м.

Водовідведення:

- для населення – 9-32 грн. за 1 куб. м.

- для бюджетних організацій – 14-69 грн. за 1 куб. м.

- для інших користувачів – 21-72 грн. за 1 куб. м.

Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обгрунтованого рівня у зв`язку зі зростанням тарифів на енергоносії, цін на реагенти, ПММ та збільшення мінімальної заробітної плати з 01.01.2019 року до 4173,00 грн.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 14 календарних днів з дня публікування цього повідомлення за адресою вул.Інтернаціональна, 4 тел. 3-13-53.

Повна планова собівартість на послугі центрального водопостачання та водовідведення КП «Водоканал» на 2019 рік.