• Регуляторна політика
  • План діяльності
  • Регуляторна діяльність

Дата: 08.06.2021
Арцизька міська рада повідомляє, що відповідно до вимог статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, Арцизька міська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення Арцизької міської ради «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Арцизької міської територіальної громади».
Проект рішення «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Арцизької міської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу розміщені в мережі інтернет на офіційному веб-сайті Арцизької міської ради за адресою: http://www.arciz-rada.gov.ua.
Пропозиції та зауваження щодо проекту направляти до фінансового управління Арцизької міської ради протягом місяця з дня оприлюднення проекту за адресою: 68400 Одеська область, м.Арциз, вул. Соборна, буд. 46, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

ПРОЕКТ РІШЕННЯ Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Арцизької міської територіальної громади.

Аналіз регуляторного впливу до проекту регуляторного акта - рішення міської ради «Про встановлення розмірів орендної плати за земельні ділянки на території Арцизької міської територіальної громади».