Арцизька міська територіальна громада інформує

Арцизька міська територіальна громада інформує, що відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 106 ( зі змінами від 21 квітня 2021 р. № 384), у 2021 році надається фінансова підтримка (бюджетна субсидія) новоствореним фермерським господарствам у період їх становлення (перші три роки після створення) одноразово на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) виключно для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 5000 грн. на 1 гектар, але не більше 100 тис. грн на одне фермерське господарство.

Фінансова підтримка надається:
фермерському господарству, яке має чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20 000 000 гривень, у власності та/або користуванні якого перебувають землі сільськогосподарського призначення;
зареєстрованому в поточному році фермерському господарству, у власності та/або користуванні якого перебувають землі сільськогосподарського призначення, незалежно від обсягу чистого доходу (виручки).
Граничний строк подання документів -30 жовтня 2021 року.
Пакет документів на отримання дотації надавати до Одеського відділення Укдержфонду підтримки фермерських господарств за адресою: м. Одеса, вул. Канатна, буд ,83 каб.1411,
тел. (066)422-02-24, (067)990-30-44
За додатковою інформацією звертатись до відділу економіки та інвестиції Арцизької міської ради за адресою: м.Арциз, вул.Соборна, 46 каб.13; або листом на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.