Хочете почати чи розвивати свій бізнес? Отримайте грант на власну справу!

• 28

Від 50 000 до 250 000 грн на створення або розвиток власного бізнесу. "Власна справа" мікрогранти розрахована на усіх, хто хоче почати чи розвивати свій малий або мікробізнес.

Для кого

Майбутні підприємці, діючі ФОП або юридичні особи: які не перебувають і не провадять господарську діяльність на тимчасово окупованій території України; які не провадять господарську діяльність на території росії; які не перебувають під санкціями; щодо яких не порушено справи про банкрутство; щодо яких відсутнє рішення суду про притягнення до кримінальної відповідальності за корупцію; які не мають заборгованості перед бюджетом.

ДОЗВОЛЕНІ ВИТРАТИ:
  • Придбання обладнання або меблів хоч на всі кошти до 100% від суми гранту;

• Оренда приміщення 25% від суми гранту;

• Сировина, матеріали, товар, поголів’я 50% від суми гранту;

• Реклама і маркетинг 10% від суми гранту;

• Оренда та лізинг обладнання 50% від суми гранту.

• Оренд водойми та купівля аквакультури для їх розведення

Розмір гранту

Розмір мікрогранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його запиту, але не менше 50 000 гривень та не перевищує:

• грант до 150 000 гривень зможуть отримати молоді підприємці віком до 25 років під зобов’язання зареєструватися ФОП без створення робочих місць.

• 150 000 гривень у випадку зобов’язання отримувача створити одне робоче місце після отримання мікрогранту та прийняття на нього працівника;

• 250 000 гривень у випадку зобов’язання отримувача створити не менше двох робочих місць після отримання мікрогранту та прийняття на них працівників.

• Грант до 500 000 гривень зможуть отримати дружини та чоловіки загиблих воїнів.

Дедлайн - 31.12.2024

Детальніше за посиланням: