БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

Коли законодавство постійно зазнає стрімких змін і послуги приватних юристів багатьом не по кишені, люди мають чудову можливість звертатися по допомогу до центрів та бюро безоплатної правової допомоги.

Що таке безоплатна правова допомога?
Це юридична допомога, яка гарантована державою та надається за рахунок коштів Державного бюджету України.
Відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» , правова допомога буває двох видів: первинною та вторинною.
Закон України «Про безоплатну правову допомогу» передбачає можливість отримання двох видів безоплатної правової допомоги – первинної та вторинної. Безоплатна первинна правова допомога включає такі види правових послуг: надання правової інформації; консультацій і роз’яснень з правових питань; складення заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім документів процесуального характеру); надання допомоги в забезпеченні доступу особи до вторинної правової допомоги та медіації. Таку допомогу може отримати кожен.
Безоплатна вторинна правова допомога полягає у наданні таких правових послуг: захист; здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складення документів процесуального характеру.
Юрисдикція Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги поширюється на чотири райони: Тарутинський, Саратський і Татарбунарський, де функціонують бюро правової допомоги.
Громадяни можуть звернутися за допомогою з різноманітних правових питань, а саме: врегулювання шлюбних і трудових відносин, стягнення аліментів, оформлення пільг та субсидій, спадкове, земельне, адміністративне, цивільне право.
Для отримання правової допомоги та вирішення будь-яких юридичних питань, можна звертатися до Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги або до бюро правової допомоги.
Ми раді допомогти кожному, хто звертається до нашого Центру. Громадяни можуть бути впевнені, що у випадку порушення їх законних прав, спеціалісти Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги завжди готові надати професійну кваліфіковану допомогу для встановлення справедливості.

Наша адреса: м. Арциз, вул. Будівельників, 15 «Б».
Телефони: (04845) 3-14-34; (097) 123-15-63.