Міжвідомча комісія Арцизької міської ради провела обстеження протипожежного захисту в лісництві м.Арциз

Сьогодні, 29 квітня, відбувся виїзний рейд міжвідомчої комісії з обстеження населених пунктів та інших об’єктів господарювання, які розташовані в межах лісових масивів.
У ході рейду комісія провела обстеження системи протипожежного захисту об’єктів, які знаходяться в лісництві м. Арциз. Встановлено, що у лісовому масиві розташовано 8 житлових будинків.
Комісія визначила місце розташування пристроїв для раннього виявлення пожежі, розробила та визначила місце розташування плану евакуації населення.
Протягом травня-червня 2021 року планується проведення опахування по периметру території лісництва Арцизької ділянки Саратського лісгосподарства. Останній раз опахування приводилось 2020 року.

bfd3077a0903cba