"ГАРЯЧА ЛІНІЯ" АРЦИЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: НАЙАКТУАЛЬНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ

Оператори «Гарячої лінії» Арцизької міської ради продовжують приймати звернення від мешканців громади.
Цього тижня надійшло багато заявок від містян щодо часткової відсутності освітлення на деяких вулицях. Керівництво КП «Благоустрій» отримали заявки и провели необхідні роботи.
Також, неодноразово надходили заявки стосовно проривів в центральній водопровідній мережі. На деяких вулицях міста прориви утворювались через встановлення електричних опор спеціалістами Арцизького РЕМ. Ремонтні роботи водопровідної мережі проводили співробітники КП «Водоканал».
Було прийнято операторами «Гарячої лінії» декілька заявок від мешканців сіл громади про отримання компенсації за пільговий проїзд в громадському транспорті. Нагадуємо перелік документів для оформлення компенсації:
- заява та заповнений бланк згоди на обробку особистої інформації (бланки та приклади заповнення можна взяти у старости або діловода);
- копія документа, що підтверджує певну пільгу (наприклад, посвідчення учасника бойових дій тощо);
- копія паспорта та ідентифікаційного коду;
- довідка про особистий банківський рахунок.
В старостинських округах староста та діловод займається прийомом пакету документів за місцем прописки для отримання компенсації.

горяч 1 1