Учні Арцизької школи №5 взяли участь в історичному квесті

«Ми мусимо знати і не забувати ціну війни і перемоги...»
Під цим гаслом сьогодні відбувся історичний квест в Арцизькому краєзнавчому музеї.
Нині такий вид змагань є популярним напрямом інтелектуального розвитку дітей. Спільна діяльність учнів у ході квест-гри дозволяє кожному вносити свій індивідуальний внесок, обмінюватися знаннями, ідеями, способами діяльності. Враховуючи певну новизну і цікавість учнів до квестів було прийнято рішення до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, задля вшанування подвигу наших співвітчизників та збереження пам'яті про події 1939-1945 рр. провести на базі історико-краєзнавчого музею історичний квест "Пам'ять заради майбутнього".
В змаганні взяли участь команди 10-их та збірна команди 11-их класів Арцизького ЗЗСО І-ІІІ ст.№5. Під час гри вони пройшли п'ять локацій, де отримували конверти із завданнями, " таємничий " конверт, який не можна було відкривати, і підказку, куди рухатись далі. Більша частина квесту пройшла на свіжому повітрі в центрі міста. Перемогу здобула команда 10-А класу, яка першою виконала всі завдання і повернулася до місця старту, де розкрила свої " таємничі" конверти і склала пазл - фото славнозвісної техніки часів Другої світової війни. Інші команди, які розділили між собою ІІ місце, також виконали всі завдання та зібрала пазли, але трохи повільніше за команду-переможця.
Усі команди були нагороджені грамотами. Кожен учень мав змогу розповісти свої враження від квесту.
Керівник історико-краєзнавчого музею висловлює слова вдячності за організаційну підтримку у проведенні змагання Арцизькому закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №5 та Арцизькому Центру дитячої та юнацької творчості Арцизької міської ради.