У с. Задунаївка відкрито відновлене поштове відділення

Сьогодні, 7 червня, відбулося відкриття відновленого поштового відділення в селі Задунаївка Арцизької громади.

На заході були присутні голова Арцизької територіальної громади Сергій Парпуланський, директор Одеської дирекції АТ «Укрпошта» Сергій Дрозд, територіальний директор Наталія Лещук,начальник Задунаївського відділення Зінаїда Мігова.

Раніше відкриття оновленого поштового відділення відбулося 27 травня в селі Нова Іванівка.

Поштові відділення у цих двох селах були в черзі на закриття, оскільки керівництвом АТ «Укрпошта» прийняте рішення ліквідувати некомп’ютеризовані осередки в селах з населенням менше 1,2 тис. осіб.

Аби зберегти поштові відділення у селах, на початку квітня цього року голова Арцизької громади підписав меморандум з АТ «Укрпошта», який за певної умови гарантує продовження роботи поштових відділень у селах Нова Іванівка та Задунаївка.

Згідно з підписаним меморандумом, Арцизька міська рада взяла на себе зобов'язання забезпечити поштові відділення необхідним обладнанням для роботи, що і було зроблено за кошти бюджету Арцизької громади.

photo 2021 06 07 15 33 26

photo 2021 06 07 15 33 24