Шановні мешканці громади!

Відповідно до пропозиції АТ «ДТЕК Одеські електромережі» з метою профілактики нападів домашніх тварин приватних домогосподарств на контролерів підприємства, просимо Вас за наявності у дворі собак на воротах та хвіртках розмістити таблички «ОБЕРЕЖНО! Злий собака».

Крім того, попереджаємо Вас про те, що згідно діючих Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та Правил тримання собак, котів і хижих тварин у населених пунктах власники собак, котів і хижих тварин зобов'язані тримати сторожових собак на прив'язі і спускати їх з прив'язі лише в закритих дворах, що виключають можливість втечі; про наявність собак застерігати написом.

За порушення цих Правил громадяни, які є власниками собак, несуть відповідальність у встановленому порядку.

tablichka pesik oberezhno v dvori zliy pes metal mt 103 59c198c242ab6e2 500x500