У АРЦИЗЬКОМУ ЦНАПІ ГРОМАДЯНАМ РОЗПОВІЛИ ПРО ПРАВО НА ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

В приміщенні Центру надання адміністративних послуг Арцизької міської ради завжди багато відвідувачів. Окрім великого переліку адміністративних послуг, відтипер мешканці громади мають можливість отримати юридичні консультації з найактуальніших питань.

Люди, які потребують юридичних консультацій або роз'яснень, не завжди мають змогу дістатися до бюро безоплатної правової допомоги. На це можуть бути різні причини: стан здоров'я, відсутність коштів, незручне транспортне сполучення тощо. Тому

фахівці Арцизького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергій Нофенко та Марія Осауленко завітали до ЦНАПу де розмістили необхідні матеріали   та розповіли відвідувачам про право на отримання безоплатної правової допомоги, а також відповіли на запитання у сфері земельного законодавства:

1) отримання юридичної допомоги для внутрішньо переміщених осіб

2) оформлення права власності на земельну ділянку;

3) спадкування земельної частки (паю);

4) оформлення договору оренди земельної ділянки;

5) дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки.

Для отримання правової допомоги відвідувачі ЦНАПу можуть звертайтеся до бюро правової допомоги Арцизького місцевого центру, якій знаходяться за адресою:

• м. Арциз, вул. Будівельників, 15Б;

Дякуємо за співпрацю!