Виконавчий комітет Арцизької міської ради повідомляє

Конкурсною комісією, утвореною рішенням виконкому міської ради від 09.09.2016 р. №374 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирними будинками та складу конкурсної комісії», 12.01.2017 р. був проведений конкурс з призначення управителя багатоквартирними будинками в м. Арциз.

В результаті розгляду наданої конкурсної пропозиції конкурсною комісією було вирішено:

- відхилити конкурсну пропозицію надану КП «Житловик» у зв’язку з порушенням вимог п. 8 конкурсної документації для проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирними будинками у м. Арциз, затвердженої рішенням виконкому Арцизької міської ради від 22.11.2016 р. № 422 (конкурсна пропозиція не відповідає конкурсній документації);

- визнати конкурс з призначення управителя багатоквартирними будинками у м. Арциз таким, що не відбувся.