Оновлено актуальний перелік громад урайонах бойових дій, на ТОТ та тих, що воточенні

Наказом Мінреінтеграції затвердженооновлений перелік, на основі якоговнутрішньо переміщеним особамздійснюватимуть виплати. Нагадуємо,перелік не є фіксованим – він регулярноактуалізується.

Станом на 11.06.2022 року до оновленогопереліку територіальнихгромад, розташованих у районахпроведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні(блокуванні), входить 8 областей.

Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (51), Дніпропетровської (7),Луганської (37), Запорізької (51), Херсонської (49), Миколаївської (23), Сумської (15)областей. Загалом у переліку наразі 300 громад.

Переглянути актуальну інформацію щодо статусу громад можна за посиланням нацифровій мапі.

Усі внутрішньо переміщені особи, які перемістилися з цих громад, отримають грошовудопомогу від держави.

Інформуємо, що зазначений перелік формується за погодженням Міноборони на підставіпропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій.

У процесі визначення таких територій спираються на три ключові критерії. Це:

●території, що є тимчасово окупованими;

●території, що перебувають в оточенні (блокуванні);

●території, на яких тривають активні бойові дії.

Якщо ви зареєстровані в якійсь із зазначених областей, але ваша громадавідсутня в цьому переліку, радимо звернутися до своєї військової адміністрації(особисто або через гарячу лінію) й уточнити інформацію.

dodatok do nakazu 119 ta porivnyalna page 0002

dodatok do nakazu 119 ta porivnyalna page 0003