Відділ освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради активно готується до опалювального сезону.

Вага нової труби становить понад 1 тонну, висота 10 м.

Кошти на закупівлю нової труби було виділено з місцевого бюджету.

Крім цього, як повідомив очільник громади Сергій Парпуланський, щоб забезпечити безперебійну роботу систем опалення та надання електроенергії в разі надзвичайної ситуації, Арцизька міська рада закупила 16 потужних генераторів.

З них 5 вже передали школам, 10 — садкам і 1 — ДЮСШ.

photo 2022 09 22 14 28 34
photo 2022 09 22 14 28 36
photo 2022 09 22 14 28 37

Відділ освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради активно готується до опалювального сезону❄️

➡️ Так, на днях в Надеждівському садочку замінили димову трубу в котельні. Стара проржавіла, місцями з'явилися дири, через що була втрачена тяга й неможливість досягти необхідної температури в приміщеннях.
Вага нової труби становить понад 1 тонну, висота 10 м.
Кошти на закупівлю нової труби було виділено з місцевого бюджету.
✅ Зауважимо, в Надеждівці учні й дошкільнята навчаються очно. Упродовж літа силами працівників закладів освіти й КП "Комфорт16" за кошти місцевого бюджету було відремонтовано укриття.
✅ Крім цього ВОМС було придбано 16 генераторів для закладів освіти громади.