• На головну
  • Новини
  • Директор БФ «Молода громада» відвідала місця проживання переселенців Арцизької громади

Директор БФ «Молода громада» відвідала місця проживання переселенців Арцизької громади

Учора, 30 грудня, Арцизьку громаду з робочим візитом відвідала Інна Старчікова, виконавча директорка благодійного фонду “Молода громада”.

Під час її зустрічі з Арцизьким міською головою Сергієм Парпуланським обговорювався хід виконання проєкту “Затишний прихисток” у рамках реалізації міжнародного проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні (British Council Ukraine).

Нагадаємо, Арцизька громада завдяки співпраці з фондом "Молода громада" отримала для облаштування місця компактного проживання переселенців у с. Виноградівка 2 пральні машини, 4 електроконвектори, 2 плити комбіновані, подушки, ковдри, матраци, шафи та 40 ліжок. Допомогу було надано на загальну суму 300 тис. грн.

У ході вчорашнього візиту Інна Старчікова відвідала місця компактного проживання вимушених переселенців у м. Арцизі по вул. Трудовій та в с. Виноградівка, розташоване на базі колишньої сільської амбулаторії. Наразі в цій будівлі завершено всі ремонтні роботи - здійснено капітальний ремонт житлових приміщень, туалетів та душових кімнат. За потреби приміщення може прийняти до 40 осіб.

Далі директорка благодійного фонду провела зустріч з мешканцями села в рамках інтегративної терапії спільнот.

Довідково: інтегративна терапія спільнот - це цикл зустрічей для створення атмосфери довіри та простору для взаємодопомоги на особистому рівні. Планується, що подібні зустрічі будуть проводитися надалі.

photo 2023 01 31 16 52 44 2

photo 2023 01 31 16 52 23

photo 2023 01 31 16 52 44