Коли розпочнуться та скільки триватимуть весняні канікули у школах Арцизької громади?

Попри повномасштабну війну в Україні школярі продовжують здобувати освіту. Також вони мають вдосталь часу для відпочинку завдяки канікулам. Дату початку та тривалість весняних канікул для школярів Арцизької громади повідомила начальник відділу освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради Людмила Жосан.

Цьогоріч весняні канікули триватимуть з 25 березня по 2 квітня. Таким чином, тривалість відпочинку становитиме 9 днів поспіль – з урахуванням двох вихідних днів перед початком канікул. На навчання школярі вийдуть вже 3 квітня,- повідомила Людмила Петрівна.

Щодо дитячих садочків та закладів позашкільної освіти, то вони й надалі працюватимуть у звичайному режимі.
photo 2023 03 17 08 21 39