• На головну
  • Новини
  • Відбулося чергове засідання Громадської ради при виконкомі Арцизької міської ради

Відбулося чергове засідання Громадської ради при виконкомі Арцизької міської ради

Вчора, 23 травня, в малому залі Арцизької міської ради відбулося засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Арцизької міськради.

У засіданні брали участь 27 члена Громадської ради, голова Арцизької міської ради Сергій Парпуланський, начальники відділів та комунальних підприємств Арцизької міської ради.

Відповідно до затвердженого порядку денного учасники зборів розглянули низку організаційних питань стосовно діяльності ради, серед яких були обрання голови Громадської ради, його заступника та секретаря. Також члени ради одностайно проголосували та затвердили Положення про Громадську раду при виконкомі Арцизької міськради.

Шляхом відкритого голосування головою Громадської ради було обрано Ігоря Ладо, заступником – Людмилу Завальнюк, а Наталю Мазур – секретарем ради.

Під час обговорення організаційних питань було визначено, що основною формою роботи громадської ради є засідання, які проводяться за потреби, але не рідше одного разу на квартал. Водночас, аби робота Громадської ради була плідною та системною, чергові засідання варто проводити не рідше, ніж 1 раз на місяць, позачергові – за потреби.

Після розгляду усіх питань порядку денного члени ради разом із Арцизьким міською головою Сергієм Парпуланським обговорили актуальні питання, що стосуються діяльності міської ради та підпорядкованих до неї комунальних підприємств. У ході обговорення начальники відділів та комунальних підприємств міської ради відповіли на всі поставлені запитання.

Наступне чергове засідання Громадської ради заплановано на 27 червня цього року.
 
IMG 7123
 
IMG 7234
 
IMG 7229
 
IMG 7147
 
IMG 7123