Комісії виконкому

РІШЕННЯ Про створення комісії з питань приватизації житла при виконавчому комітеті Арцизької міської ради.

РІШЕННЯ Про створення комісії зі складання схеми дорожнього руху на території Арцизької територіальної громади.

РІШЕННЯ Про створення комісії з питань несанкціонованої торгівлі при виконавчому комітеті Арцизької міської ради.

РІШЕННЯ Про  утворення комісії з питань легалізації тіньової зайнятості та заробітної плати найманих працівників на території Арцизької територіальної громади.

РІШЕННЯ Про створення експертної комісії  виконкому з визначення цінності документів.

РІШЕННЯ Про створення координаційної  ради з питань соціальної підтримки мешканців Арцизької територіальної громади.

РІШЕННЯ Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини та її складу.

РІШЕННЯ Про створення комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно - транспортної інфраструктури Арцизької міської територіальної громади.

РІШЕННЯ Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Арцизької міської ради.

РІШЕННЯ Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Арцизької міської ради від 23 квітня 2021 року № 63 «Про утворення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію при виконавчому комітеті Арцизької міської ради».

РІШЕННЯ Про утворення міської комісії з питань формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету міському бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

РІШЕННЯ Про створення  комісії з питань розгляду та вирішення земельних спорів на території Арцизької міської територіальної громади.

РІШЕННЯ Про визначення посадових осіб, уповноважених складати протоколи про адміністративні правопорушення в галузі житлових прав громадян, житлово-комунального господарства та благоустрою.

РІШЕННЯ Про створення комісії з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Арцизької міської територіальної громади.

РІШЕННЯ Про утворення Ради розвитку Арцизької міської територіальної громади.