КАМНЄВ ІВАН ЛЕОНІДОВИЧ

• 15

Камнєв Іван Леонідович народився 11 липня 1988 року в с. Вишняки  Арцизького району  Одеської області.

У  2006  році  отримав  базову  загальну  середню освіту у Вишняківській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Арцизького району Одеської області. Після закінчення школи проходив військову службу у  президентському полку. Потім повернувся до рідного села.

2008-2010 рр. - працював за кордоном.

2012-2018 рр. - працював сантехніком у Комунальному підприємстві «ЖИТЛОВИК» м. Арциз.

2018 - 2023 рр. - працював  різноробочим у приватному підприємстві «Стасій Л.Д.» м. Арциз.

Після введення воєнного стану в Україні був мобілізований із 13.06.2023 року на військову службу І Відділом Болградського РТЦК та СП Одеської області та направлений на навчання до с. Ольгопіль Гайсинського району Одеської області. Далі - до населеного пункту  Первомайське Покровського району Донецької області. В період із 15.08.2023 року по 07.09.2023 року брав участь у бойових діях по захисту населення та інтересів держави у зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, перебуваючи в н.п. Карлівка Донецької області.

07.09.2023 року під час мінометного обстрілу поблизу н.п. Первомайське Покровського району Донецької області стрілець – санітар 3 механізованого відділення 1 механізованого взводу механізованої роти військової частини А2896 9 окремого мотопіхотного батальйону молодший сержант  КАМНЄВ ІВАН ЛЕОНІДОВИЧ, захищаючи нашу Батьківщину, вірний Військовій присязі, загинув від вибухової травми, отримавши поранення, несумісні з життям.

СІМЕЙНИЙ СТАН - одружений.

ДІТИ:  син - Камнєв Олексій Іванович 29.03.2016 р.н.

Похований 11 вересня 2023 року у м. Арциз на міському кладовищі (Червоноглинське).

Інші навіки в строю

Всі навіки в строю