КАТЄЛ ДЕНИС ДМИТРОВИЧ

• 13

Катєл Денис Дмитрович народився 20 червня 1987  року  в м. Арциз Одеської області.

У 2002 році отримав базову  загальну  середню  освіту  в Арцизькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4  Арцизького району Одеської області.

2002-2004 рр.  - Катєл Денис Дмитрович навчався у Державному навчальному закладі «Тарутинський професійний  аграрний ліцей» за  професією - тесляр.

2004-2007 рр. - працював у Фермерському господарстві «Джондір-Б» робітником.

З 2007 року мешкав та працював у м. Одеса.

19.01.2024 року був призваний по загальній мобілізації Суворовським РТЦК м. Одеса на військову службу та направлений до м. Житомир на навчання. Далі  –  до с. Новомихайлівка Покровського району Донецької області.

04.03.2024 року солдат КАТЄЛ ДЕНИС ДМИТРОВИЧ, вірний Військовій присязі, виявивши стійкість та мужність, від вибухової травми загинув у бою за нашу Батьківщину під час виконання бойових дій в районі села Новомихайлівка Покровського району Донецької області.

Похований 12.03.2024 року в м. Арциз на міському кладовищі (Комсомолець).

Інші навіки в строю

Всі навіки в строю