КОЛЕСНИЧЕНКО ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ

• 17

Колесниченко Дмитро Олександрович народився 12.11.1990 в м. Арциз Одеської області.

У 2007 році отримав базову загальну середню освіту в Арцизькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 3 Арцизького району Одеської області.

2007-2008 р.р. - навчався в Ізмаїльському агротехнічному фаховому коледжі за спеціальністю  «електрик». Не закінчивши навчання, повернувся до рідного міста та продовжив навчання в Арцизькому ліцеї І-ІІІ ступенів №4, де отримав повну загальну середню освіту в 2010 році.

2010-2011 рр.- навчався у Іллічівському вищому професійному училищі морського транспорту за спеціальністю – докер.

2011-2021 рр.- працював висотником на будівництві у м. Южне Одеської області.

На початку повномасштабного вторгнення росії на територію України жив разом із дружиною у селі Василівка Березанського району Миколаївської області.

07.04.2023 року був призваний Миколаївським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки  на військову службу за мобілізацією, направлений на навчання до в/ч А7400 м. Харків. Далі –  до населеного пункту Оріхово-Василівка Бахмутського району Донецької області.

15.08.2023 року стрілець  2 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 1 стрілецької роти військової частини А7400 солдат КОЛЕСНИЧЕНКО ДМИТРО ОЛЕКСАНДРОВИЧ при виконанні службового обов’язку по захисту територіальної цілісності та суверенітету України під час агресії російської федерації, отримавши осколкові поранення, несумісні з життям, загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Оріхово-Василівка Бахмутського району Донецької області.

Похований 21 серпня 2023 року у м. Арциз на міському кладовищі.

СІМЕЙНИЙ СТАН -  одружений.

ДІТИ: син - Колесниченко Данило Дмитрович, 07.08.2020 р.н.

Інші навіки в строю

Всі навіки в строю