КОТОВИЧ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

• 9

Котович Ігор Олександрович народився 15.06.1991  року в м. Арциз Одеської області.

У 2006 році отримав базову загальну середню освіту в Арцизькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 5 Арцизького району Одеської області.

2006-2009 рр. - навчався в Татарбунарському професійно-технічному аграрному училищі за спеціальністю - водій, тракторист.

Ще у дев'ятнадцятирічному віці ІгорОлександрович плекав надію стати військовим. Тому в 2010 році підписав трирічний контракт на проходження військової служби на Одещині.

До 2014 року працював у Комунальному підприємстві «Благоустрій» Арцизької міської ради шино-монтажником.

В 2014 році пішов добровольцем захищати державні кордони України на Донбасі, брав участь у Антитерористичній операції (АТО), де знаходився протягом дванадцяти місяців.

2016-2022рр. - працював у ПП «Гафінець І.В.»  робітником на шиномонтажі.

З початку введення воєнного стану в Україні пішов добровольцем до роти охорони м. Арциз, 25.02.2022 року був призваний по загальній мобілізації Болградським РТЦК та СП Одеської області на військову службу. Пізніше був направлений на проходження військової служби до м. Херсон. Боронив Херсонщину і Запоріжжя. У жовтні отримав контузію. Реабілітацію після поранення проходив в медзакладі м. Одеса, звідки ненадовго приїхав до родини в Арциз. У листопаді Ігор вже повернувся на передові позиції Донецької області.

19.12.2022 року матрос морської піхоти КОТОВИЧ   ІГОР  ОЛЕКСАНДРОВИЧ, оператор-розвідник розвідувального відділення розвідувального взводу батальйону морської піхоти, під час виконання бойових завдань потрапив під щільний ворожий артобстріл, отримав множинні вогнепальні осколкові поранення поблизу н.п. Мар’янка Покровського району Донецької області.  Медикам довелося військового ввести в штучну кому. На жаль, серце бійця не витримало.

03.01.2023 року о 07:15 Котович Ігор Олександрович помер у КНП «Вінницька міська клінічна лікарня швидкої допомоги».

Похований 06. 01. 2023 року в м. Арциз на міському кладовищі.

СІМЕЙНИЙ СТАН - одружений.

ДІТИ: донька - Котович Вікторія Ігорівна 27.10.2016 р.н.

донька - Котович Валерія Ігорівна 02.12.2022 р.н.

Інші навіки в строю

Всі навіки в строю