МУХА ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ

• 20

Муха Олег Петрович народився 11 червня 1985 року у місті Арциз Одеської області.

Закінчив Арцизьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №4 Арцизької районної ради.

Навчався в професійно – технічному училищі села Теплиця Арцизького району, де здобув професію електрика.

Згодом переїхав у місто Одеса, там був призваний до лав Збройних Сил України на строкову військову службу, з якої перевівся на службу за контрактом.

У 2015 році був у зоні бойових дій на Сході України як учасник Антитерористичної операції (АТО).

По завершенню контрактної служби переїхав до м. Ладижин Гайсинського району Вінницької області. Працював у монтажному управлінні.

З 26 червня 2020 року ще раз підписав контракт зі Збройними Силами України.

18.08.2022 року командир І відділення інженерно-саперного взводу військової частини А2960 сержант МУХА ОЛЕГ ПЕТРОВИЧ під час артилерійського вогню загинув біля населеного пункту Любомирівка Миколаївського району Миколаївської області при виконанні службового обов’язку по захисту територіальної цілісності та суверенітету України під час агресії російської федерації.

Похований 24.08.2022 року в м. Ладижин на міському кладовищі.

СІМЕЙНИЙ СТАН – одружений.

ДІТИ:

Муха Андрій Олегович, 01.12.2010 р.н.

Муха Тимофій Олегович, 06.03.2012 р.н.

НАГОРОДИ:

Медаль ООС «За звитягу та вірність»,