Заклади освіти Арцизької міської ради продовжують отримувати підручники

• Переглядів: 15

10 жовтня Відділом освіти, молоді та спорту Арцизької міської ради отримано 1963 підручника для учнів 7 класу Нової української школи. Тепер всі учні 7 класів закладів освіти Арцизької міської ради забезпечені підручниками на 100%.

UEFA PLAYMAKERS в Арцизькій громаді на Одещині

• Переглядів: 22

Центр проєкту UEFA PLAYMAKERS, який впроваджують Українська асоціація футболу та Одеська обласна асоціація футболу, успішно працює на базі Арцизького ліцею № 5 та Виноградівського ліцею під патронатом Арцизької ДЮСШ.

Учні Арцизького ліцею №5 взяли участь у міжнародному культурно-освітньому проєкті в Румунії

• Переглядів: 32

Учні 11-Б класу Фотка Леонід та Бузаджи Дмитро, разом з вчителем іноземної мови Наталією Петренко, взяли участь у міжнародному культурно-освітньому проєкті «Мости минулого і дороги майбутнього: Історичний суспільний та економічний розвиток в Бессарабії, Добруджі та Європі».