Команди Арцизької громади здобули І та ІІ місце у фінальних змаганнях з волейболу обласних спортивних ігор «Рухайся до Перемого» на підтримку Збройних сил України серед територіальних громад Одеської області

• Переглядів: 12

12 жовтня в місті Одеса в спортивному комплексі «Динаміка» відбулись фінальні змагання з волейболу серед чоловічих та жіночих команд обласних спортивних ігор «Рухайся до Перемоги» на підтримку Збройних сил України серед територіальних громад Одеської області

У с. Делень Арцизької громади відбувся перший особисто-командний турнір з вільної боротьби, присвячений пам'яті загиблого воїна ЗСУ Миколи Панайотова

• Переглядів: 42

5 жовтня у селі Делень, відбувся перший особисто-командний турнір з вільної боротьби, присвячений пам'яті загиблого воїна ЗСУ Миколи Панайотова.

Команда Арцизької громади здобула перемогу на турнірі з класичного дартсу в Чернівцях

• Переглядів: 16

4 жовтня 2024 року відбулося знакове спортивне свято у Чернівцях – відкритий турнір «Кубок БФД серед територіальних громад», відомий як "Autumn Harvest 2024". У рамках чемпіонату міста Чернівці, цей турнір зібрав кращих напівпрофесійних спортсменів з класичного дартсу.